Toggle nav
Top 20: Betsy Mullins, Bryan Station Middle
Top 20: Brock Michael Kaczmarek, Stonewall Elementary
Top 20: Carly M’lynn Brown, Tates Creek Elementary
Top 20: Ian Salsburey, Clays Mill Elementary
Top 20: Isabella Galavotti, Athens-Chilesburg Elementary
Top 20: Jeremiah Quisenberry, Harrison Elementary
Top 20: Kennevah Miller, Seaton Catholic
Top 20: Landon Pierce Hodge, Maxwell Elementary
Top 20: Lauren Depa, St.’s Peter and Paul
Top 20: Lillian Hale Hodge, Mary Queen of the Holy Rosary School
Top 20: Linden McGregor, Ashland Elementary School
Top 20: Luke Douglas Campbell, Tates Creek Middle
Top 20: Megan Shaw, Seton Catholic
Top 20: Nevaeh Grimes, Breckinridge Elementary
Top 20: Promise Kayembe, Leestown Middle
Top 20: Ray Surratt, Lexington Traditional Magnet
Top 20: Rocco Wrentmore, Winburn Middle
Top 20: Sylesh Jagannathan, Edythe J. Hayes Middle
Top 20: Taylor McCardle, Garden Springs
Top 20: Weston Pentecost, Dixie Elementary
Elementary School Winners: Cai Wilson | Booker T. Washington Elementary
Elementary School Winners: Clara Hawley | Cardinal Valley Elementary
Elementary School Winners: Caroline Carden Mitcham | Cassidy Elementary
Elementary School Winners: Chelsie Marann Holderby | Deep Springs Elementary
Elementary School Winners: Ava Brooke Wade | Julius Marks Elementary
Elementary School Winners: Mason Grant Bowling | Lansdowne Elementary
Elementary School Winners: Parker Hadley | Lexington Christian Academy
Elementary School Winners: Valerie O’Nan | Lexington Latin School
Elementary School Winners: Kevin Nevarez | Liberty Elementary
Elementary School Winners: Shianne Martin | Mary Todd Elementary
Elementary School Winners: Victoria Geyling | Meadowthorpe Elementary
Elementary School Winners: Olivia R. Evans | Millcreek Elementary
Elementary School Winners: Conner Claypool | Northern Elementary
Elementary School Winners: Ashawnti Ransom | Paris Elementary
Elementary School Winners: Xavier Harmon | Picadome Elementary
Elementary School Winners: Caroline Elizabeth Schweighardt | Rosa Parks Elementary
Elementary School Winners: Marisol Calvo | Russell Cave Elementary
Elementary School Winners: Bailey Ooten | Sandersville Elementary
Elementary School Winners: Jenna Moseley | Squires Elementary
Elementary School Winners: Ellie Stevens | St.’s Peter and Paul School
Elementary School Winners: Aubrey Horvath | Summit Christian Academy
Elementary School Winners: Katelyn Hope Jordan | Veterans Park Elementary
Elementary School Winners: Claudia Rodgers | Wellington Elementary
Elementary School Winners: Laurel Setzer | Wilmore Elementary
Elementary School Winners: Pamela Jean Kaylynn Allen | Yates Elementary
Middle School Winners: Noella Stanley | Beaumont Middle School
Middle School Winners: Dylan Benton | Carter G. Woodson Academy
Middle School Winners: Oluwaseun Adekunle | Crawford Middle School
Middle School Winners: John Combs IV | Jessie Clark Middle School
Middle School Winners: Dalton Stanland | Lexington Christian Academy
Middle School Winners: Will McArthur | Lexington Latin School
Middle School Winners: Mariana Arias | Mary Queen of the Holy Rosary School
Middle School Winners: Rosemary Carruthers | Morton Middle
Middle School Winners: Caroline Grace Curry | Providence Montessori Middle
Middle School Winners: Sarah Catherine Hsiuyue Perry | SCAPA
Middle School Winners: Lauren Hickey | Southern Middle
Middle School Winners: Sydney Duncan | Summit Christian Academy